Kategorie

Výrobci

Co nabízíme?

Autodíly HAMAR: rozvodové sady, řemeny, kladky, vodní čerpadla, spojky, ložiska, náboje, brzdové destičky, brzdové kotouče, tyčky, gufera, tempomaty, parkovací asistenty, kapaliny, nářadí a mnoho dalšího...Na jaké vozidla: Alfa romeo, Audi, BMW, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Opel, Seat, Škoda, Volkswagen, atd...
Kompresor RING RAC600

Kompresor RING RAC 600 

je příruční kompresor do automobilu, s 12V zástrčkou a kabelem o délce 3,3m.

Je vybaven digitálním nastavením tlaku, bílou a červenou SOS svítilnou a dvěma adaptéry na nafukování míčů a jinych sportovních potřeb.

Anglický výrobce.

RING AUTOMOBILE

RAC600


NENI SKLADEM!! Informujte mě, až bude k dispozici.

5055175210209

0 Kč vč. DPH 0 Kč vč. DPH

Kompresor RING RAC 600 je snadno přenosný kompresor s automatickým přednastavením požadovaného tlaku na displeji a světlometem pro připojení do standardní zásuvky zapalovače 12V DC. Moderní plochá konstrukce uzpůsobená pro snadné přenášení a skladování v zavazadlovém prostoru vozidla. Univerzální použití pro pneu, kemping a sport.


* vestavěný světlomet vhodný např. při opravách vozidla nebo výměně pneu s funkcemi stálého svícení / intenzivního blikání / SOS světla
* digitální displej se zobrazením aktuálního tlaku
* automatické nastavení požadovaného tlaku v pneumatice pomocí tlačítek +/- (kompresor automaticky nafoukne pneumatiku na požadovaný tlak)
* tlaková hadice s vysoce odolnou koncovkou se šroubovacím i nasazovacím uchycením k ventilku

Technické parametry:
* napájení: 12 V
* maximální tlak: 7 bar 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Only registered users can post a new comment.

Nejsou k dispozici doplňkové informace