Vybrat

Kategorie

Výrobci

Co nabízíme?

Autodíly HAMAR: rozvodové sady, řemeny, kladky, vodní čerpadla, spojky, ložiska, náboje, brzdové destičky, brzdové kotouče, tyčky, gufera, tempomaty, parkovací asistenty, kapaliny, nářadí a mnoho dalšího...Na jaké vozidla: Alfa romeo, Audi, BMW, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Opel, Seat, Škoda, Volkswagen, atd...

Náhradní díly a příslušenství - to jsou autodíly hamar.cz

Co nabízíme?

Našim zákazníkům nabízíme jen ty nejlepší náhradní díly a příslušenství od těch nejkvalitnějších výrobců jako jsou např. SKF, SNR, INA, LITENS a další.

Proč používat autodíly od renomovaných výrobců?

- zaručují velmi vysokou technickou úroveň,
- jsou identické s původními díly z prvovýroby,
- jsou neustále inovovány,
- přináší finanční úsporu díky své dlouhé životnosti a záruce,
- všechny díly prochází náročnými testy,
- zaručují bezpečnost.

Další užitečné informace

Pokud v katalogu nenaleznete požadovaný díl na váš vůz, neváhejte a napište nám. Pokud to bude možné uděláme vám cenovou nabídku.

Pro automechaniky a dealery máme přichystánu zvýhodněnou cenovou nabídku. Pokud máte o tuto nabídku zájem, prosím kontaktujte nás. Kontaktní informace naleznete v sekci kontakty.

GDPR

V souvislosti s novým evropským nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) Vás prosíme při objednání zboží o vyjádření Vašeho souhlasu se zpracováním Vašich osobních údajů. Účelem nového evropského nařízení je větší ochrana Vašich osobních údajů a Váš větší přehled o jejich zpracování a Vašich právech.

Doporučené produkty

Produkty ve výprodeji